Dostupná půjčka před výplatou 1000 Kč

Půjčky před výplatou se na našem úvěrovém trhu objevily poměrně nedávno. Mezi zákazníky si našly největší oblibu a patří k nejvyhledávanějším. Mají totiž řadu výhod a jsou velmi využívané i přes jejich vyšší cenu.

Jejich asi největší výhodou je dostupnost. K jejich sjednání totiž nepotřebujete nic víc, než platný občanský průkaz a nějaký druhý doklad k prokázání Vaší totožnosti. Tento typ půjčky není ničím zajištěný, znamená to tedy, že není nutné předkládat různá potvrzení o prokázání Vaší dostatečné bonity. Odpadá dokládání potvrzení o výši příjmu a pochopitelně i shánění ručitelů. Ve prospěch věřitele není nutná ani zástava nemovitosti. A takovou půjčku si může dovolit i žadatel, který má negativní záznamy v úvěrovém registru.

Další předností této malé půjčky je velmi rychlý a snadný způsob jejího vyřízení. Žádné zdlouhavé a složité jednání s úředníkem na přepážce. Dnes z pohodlí domova vyřídíte všechno potřebné skrze internet. Vyplníte a odešlete pouze krátký formulář se základními osobními údaji, přičemž následuje rychlý online schvalovací proces. Půjčka bývá schválena během několika minut, přičemž po schválení musíte potvrdit skutečný zájem a podepsat úvěrovou smlouvu, pak už se začnou odesílat peníze na Váš účet. Podepsáním úvěrové smlouvy se rovněž zavazujete k akceptování poplatků uvedených v sazebníku a k dodržování smluvních podmínek. Smluvní podmínky proto také před podpisem smlouvy vždy řádně prostudujte, abyste pak nebyli nemile překvapeni. Nebankovní společnosti mohou mít totiž výrazně odlišné podmínky pro poskytování půjček, hodnoty úroků a výši RPSN. Raději vždy vybírejte z několika vhodných poskytovatelů a věnujte výběru půjčky pár hodin svého času.

Půjčka před výplatou 1000 Kč nemá jen výhody, má také jednu nevýhodu: Jelikož jde o nezajištěnou půjčku, věřitelé kompenzují vysoké riziko půjčování peněz touto formou vyššími poplatky a úrokovými sazbami. I přes vyšší poplatky a úroky se tyto půjčky těší velké oblibě mezi mnoha lidmi. Nejčastěji lidé z této půjčky hradí všechny nečekané výdaje, když už se jim nepodařilo našetřit dostatečnou finanční rezervu.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín