Okamžité půjčky bez omezení

Samotný název napoví, že největší výhodou okamžité půjčky je její rychlé sjednání, včetně rychlého poskytnutí potřebných finančních prostředků. Jsou mnohé události, které vyžadují rychlé řešení, a pokud nemáte potřebné peníze našetřené, můžete sáhnout po rychlé půjčce.

Kupříkladu Vám může selhat lednička nebo pračka a bez těchto spotřebičů se doma neobejdete. Nejvýhodnějším řešením je sáhnout do naspořené rezervy, to je celkem jasné. Dnes je ale velmi mnoho rodin i jednotlivců zatíženo značnými základními výdaji na živobytí, že je často těžké dostatečnou finanční rezervu našetřit. Promítá se zde i špatná situace na trhu práce. Do finanční nouze se můžete dnes dostat ze dne na den, přijdete o práci a poněkud se Vám zúží priority v domácím rozpočtu.

Domácí elektrospotřebiče se běžně dnes nakupují na splátky přímo u prodejce, který má uzavřenu smlouvu obvykle s některou úvěrovou nebankovní společností. Bude se ale po Vás vyžadovat potvrzení o příjmu. S nákupem na splátky u těchto společností ale nepočítejte, jestliže máte příjem nízký, nepravidelný, nebo část výplaty dostáváte tzv. bokem. Jisté řešení pro tyto případy je nebankovní půjčka do výplaty – nezajištěná. Tyto okamžité půjčky jsou dostupné na pouhý občanský průkaz a případně ještě na nějaký druhý doklad totožnosti.

K největším výhodám této menší půjčky patří výborná dostupnost a rychlý přístup k financím. Může o ně zažádat v podstatě kdokoliv, protože není třeba žádné potvrzení příjmu, žádný ručitel nebo zástava majetku. Podmínkou je pouze trvalý pobyt na našem území a věk minimálně 18 let. Půjčka je dostupná i studentům, nezaměstnaným, důchodcům a ženám na mateřské. Půjčka se sjednává skrze krátký formulář na webových stránkách.

Proběhne rychlé schválení půjčky online během několika minut a peníze na účtu můžete mít ještě v den podání žádosti. Většina společností má účty ve více bankách a převod peněz na účet klienta tak většinou probíhá v rámci jedné banky.

Zásadní nevýhodou nezajištěných půjček je ale jejich vyšší cena. Je to způsobeno tím, že poskytovatel podstupuje velké riziko a větší poplatky a úrok jsou jeho jakousi kompenzací.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín