Nebankovní půjčky nonstop bez příjmu a registru

Finanční úvěrový trh dnes nabízí půjčky buď klasické bankovní, nebo od nebankovních soukromých investorů. Nebankovní sféra není regulována Českou národní bankou a tvoří konkurence schopný prvek jednak v rámci nebankovních společností, ale především bankovnímu sektoru. Nebankovní subjekty Vám dnes mohou nabídnout široký rozsah půjček od nebankovních hypoték kolem pěti milionů, až po mikropůjčky v hodnotě několika stovek korun. Kromě mnoha typů půjček je také pestrý výběr z velkého množství nebankovních zdrojů, které od svých klientů vyžadují v mnoha případech odlišné požadavky.

Nebankovních společností u nás působí již několik tisíc. Vybírat mezi nimi můžete podle mnoha kritérií. Nebankovní nabídky úvěrových služeb se mohou výrazně odlišovat, a to i ve zcela zásadních věcech. Velké a nejznámější nebankovní společnosti obvykle nabízí služby velice podobné bankovním. Navíc k nim přidaly i menší nebankovní půjčky nonstop do výplaty, které banky neposkytují. U těchto společností je úrok a roční procentní sazba nákladů (RPSN) na podobné výši, jako u bankovních úvěrů. Každá nebankovní společnost se také snaží upoutat pozornost zákazníka něčím zajímavým. Co by však bylo možné označit za standardní u všech nebankovních půjček, je jejich rychlé a pohodlné vyřízení. Žádost se pohodlně vyřídí přes internet, odpadá nepříjemné jednání s úředníkem v jeho přetopené nebo nevětrané kanceláři. Doma se můžete v klidu soustředit na porovnávání více nabídek a prostudování smluvních podmínek.

Jestliže se již rozhoduje mezi několika vhodnými zdroji, tím základním kritériem jsou pochopitelně výše veškerých poplatků, úroků, celkové dlužné částky a také požadavků na zajištění úvěru. Platí zde jedna zásada: O co levnější půjčka bude, o to větší budou požadavky na ověření bonity žadatele a na zajištění půjčky. Všechny cenově výhodné, levné nebankovní půjčky se poskytují pouze lidem, kteří doloží potvrzení o příjmu. Podnikatel dokládá daňové přiznání, zaměstnanci vystaví potvrzení o příjmu jeho zaměstnavatel. Některé nebankovní subjekty prohlíží záznamy v úvěrových registrech, někteří poskytovatelé na záznamy neberou zřetel, do registrů nenahlíží a pro sjednání půjčky toto není vůbec podstatné. Nejoblíbenější nebankovní půjčkou je ale stále půjčka do výplaty, která je naprosto bez zajištění, pouze potřebujete platný občanský průkaz a případně druhý doklad totožnosti. Tyto půjčky obnáší jen pár tisíc korun, které lidé obvykle snadno z výplaty zaplatí.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín