Rychlá a dostupná půjčka 5000 Kč ihned

Půjčku v hodnotě kolem pěti tisíc korun řadíme k nejvyužívanějším. Pět tisíc není pro většinu lidí problém z další výplaty zaplatit, na takovou půjčku lidé zkrátka stačí. Hrozí tím pádem minimální riziko, že by nebylo možné půjčku v plné výši a včas splatit. Půjčka 5000 Kč ihned je ke všemu většině žadatelů dostupná. Zažádat o ní můžete některou ze stovek nebankovních společností, které na našem trhu působí. Půjčka nebývá ničím zajištěna, stačí Vám k jejímu vyřízení jen občanský průkaz, případně ještě nějaký druhý doklad k ověření totožnosti. Nic jiného po Vás vyžadováno nebude. Není nutné dokládat potvrzení o příjmu, čistý úvěrový rejstřík a nepotřebujete ani spoludlužníka nebo ručitele. Samozřejmě nehrozí ani zástava majetku nebo nemovitosti. Každý seriózní poskytovatel uvádí výši RPSN a úrokové sazby a hlavně celkovou dlužnou částku. Pak je tedy poměrně jednoduché spočítat, zda z další výplaty po odečtení nákladů na živobytí budu schopen celou zapůjčenou částku zaplatit. Půjčku mohou využít i lidé, kterým je vyplácena podpora v nezaměstnanosti, důchodci, studenti na brigádách, nebo lidé s nižšími příjmy.

Půjčku je možné využít na cokoliv. Na co peníze použijete, bude čistě Vaše věc, nikdo se Vás na to nebude ptát. Stačí vyplnit jednoduchý, krátký formulář na webových stránkách poskytovatele. Půjčka se schvaluje online jen několik minut. Pak už se jen provede převod peněz na bankovní účet žadatele, někdy se předávají peníze v hotovosti.

Tyto půjčky jsou často používány pro zakoupení zboží z eshopu, které je nabízeno s výraznou, ale časově omezenou akční slevou. Jedním z příkladů může být nákup přenosné klimatizace, která se objevila v eshopu za akční cenu, sníženou o 40% z ceny původní. Tropická vedra se podle předpovědi počasí blíží a nákup klimatizace nestrpí odklad. U rychlé nebankovní půjčky do výplaty můžete požadovaným obnosem disponovat již do několika hodin od podání žádosti, nejdéle do dvou pracovních dnů. A i když může být vyšší RPSN a přeplatíte na půjčce o něco více, stále je cena výrobku znatelně nižší, než jaká je jeho původní cena.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín