Malá půjčka 1000 Kč ihned bez zástavy

Půjčka v hodnotě tisíc korun vypadá docela zvláštně, ale ve skutečnosti jsou takovéto mikropůjčky velice oblíbené a využívané. Půjčka 1000 Kč ihned řeší drobný finanční nedostatek malou finanční záplatou. Důvodů, proč zažádat o pouhých 1000 korun, může být nespočet. Jedním z důvodů může být jen pouhý fakt, že jsme nevyšli z výplaty. Půjčka se může hodit i tehdy, chceme-li zakoupit nějakou věc za akční cenu a schází nám pár stokorun. Zboží tak můžete začít ihned užívat, bez čekání do další výplaty, a co přeplatíte za půjčku, to vyrovná akční cena výrobku. Další výhodou této půjčky je její využití na cokoliv, věřitele nebude zajímat, na co peníze použijete. Malé půjčky od několika stovek korun do několika tisíc nazýváme půjčky do výplaty. Malou finanční částku zaplatíte věřiteli pak z další výplaty jednorázově. Splatnost půjčky si můžete také nechat prodloužit, ale musíte počítat s tím, že se tím půjčka zbytečně prodraží.

Pokud byste chtěli takovou půjčku využít, musíte ji čerpat výhradně z nebankovní oblasti. Bankovní úvěry jsou poskytovány až od vyšších částek kolem 20 tisíc, takto malé peníze banky půjčují jen formou kontokorentu nebo úvěru z kreditní karty. Na našem trhu je naštěstí nebankovních společností dostatek, je tedy z čeho vybírat. I když jsou u různých poskytovatelů mnohdy rozdílné úroky a RPSN, v základních znacích se půjčky do výplaty shodují. Shodným znakem bývá naprosto minimální zajištění půjčky. Odpadá dokládání měsíčního příjmu, není vyžadován ani spoludlužník, ani ručitel, a samozřejmě nejsou stanoveny žádné registrační poplatky a poplatky předem. Není nutná ani zástava majetku. Půjčku do výplaty obdržíte i se záznamy v úvěrových registrech, většina nebankovních společností totiž do registrů nenahlíží.

O půjčku požádáte naprosto jednoduše přes webové rozhraní. K těmto účelům slouží jednoduchý formulář, do kterého se kromě osobních údajů zadá i číslo občanského průkazu. Někteří vyžadují i druhý doklad totožnosti, například řidičák nebo pas, či průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny. To je v podstatě vše, půjčku Vám schválí online během několika minut a pak už zbývá jen převést peníze na Váš účet.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín