Získat rychlou půjčku ihned je snadné

Mnoho lidí nejčastěji vyhledává, i přes poměrně vysoké úrokové sazby a RPSN, rychlé půjčky do výplaty. Mezi lidmi vítězí jednoznačně menší částky na pokrytí neočekávaných výdajů, nebo na nákup zboží, které budou ihned užívat. Nabídka v této oblasti je poměrně pestrá, můžete využít povolené přečerpání běžného účtu, úvěr z kreditní karty anebo nebankovní půjčky, nabízené mnoha soukromými společnostmi.

Rychlá půjčka ihned je poskytována obvykle bezhotovostním převodem z účtu na účet, nebo v hotovosti poštovní poukázkou. Požadovanou částku obdržíte již do několika hodin, jestliže se převod peněz bude uskutečňovat mezi účty stejných bank. Převodem peněz mezi účty různých bank se předávání obnosu protáhne až do druhého pracovního dne. Poštovní poukázkou jsou peníze zasílány maximálně do pěti pracovních dnů.

Příjemce půjčky ovšem musí splňovat tyto podmínky: Podmínkou je být občan České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Někteří poskytovatelé umožňují půjčky i cizincům s trvalým pobytem na našem území. Žadatel musí rovněž dosáhnout minimální hranice 18 let. K získání půjčky naopak není zapotřebí žádný ručitel a nemusíte ani zastavovat nemovitost. U dalších podmínek mohou být mezi nebankovními poskytovateli výrazné rozdíly. To znamená rozdílný postoj k potvrzení o příjmu a bezdlužnosti. Někdo nahlíží do registru a vyžaduje uhrazené dluhy a čistou platební historii, některý věřitel na toto vůbec nebere zřetel a do registrů nenahlíží. Někdo vyžaduje, aby klient byl pracující fyzickou osobou, mnoho nebankovních poskytovatelů však poskytne půjčku i nezaměstnaným, studentům či důchodcům a potvrzení o příjmu nevyžaduje.

O půjčku se v dnešní době žádá velice snadno prostřednictvím webových stránek a vyplněním krátkého formuláře. Do formuláře se obvykle uvádí rodné číslo žadatele, poštovní e-mailová adresa, kam poskytovatel půjčky bude zasílat dočasné heslo. A samozřejmě číslo běžného účtu, kam se bude půjčka vyplácet, a číslo mobilního telefonu, na které žadatel obdrží uživatelské ID. Půjčka do výplaty se sjednává na pevné datum splatnosti a musí být jasně předepsána celková dlužná částka, kterou dlužník musí k tomuto datu v plné výši uhradit. Můžete také požádat o prodloužení termínu splatnosti, počítejte však s tím, že se také navýší celková dlužná částka. Existuje také možnost, u některých poskytovatelů, sledování stavu svého úvěru prostřednictvím mobilního telefonu. Odesláním SMS zprávy z registrovaného telefonního čísla obdržíte jako odpověď zprávu s uvedením bilance půjčky k aktuálnímu dni.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín