Magazín

Zákon o stavebním spoření přináší určité změny

Až do konce loňského roku platilo ustanovení, že účastník stavebního spoření v případě své smrti umožnil zdědit smlouvu o stavebním spoření své manželce nebo manželovi. Smlouva o stavebním spoření se stala předmětem dědického řízení v případě, že nebyl dotyčný v manželském svazku. Některý z dědiců tak mohl pokračovat v ukládání peněz na stávající účet. Smlouva o stavebním spoření se jen převedla na jeho jméno a podmínky získání státní podpory se neměnily. Výběr peněz bylo možné realizovat po uplynutí vázací doby.

Nebankovní půjčky na cokoliv

Nebankovní půjčkou rozumíme úvěrový produkt, který poskytuje jiný subjekt, nežli banka. Co je pro tyto půjčky typické, je mnohem méně nároků na žadatele, vždy však za cenu vyššího úroku.

Úvěrový trh a snadné půjčky

Snadnou půjčkou rozumíme půjčku, která je výborně dostupná pro co největší počet žadatelů. Snadné půjčky nabízí výhradně nebankovní společnosti. Bankovní úvěry jsou podmíněné dokládáním mnoha dokumentů a potvrzení, která prokazují schopnost klienta plnit závazky a pravidelně dluh splácet. Banky sice každého žadatele o úvěr prověřují velmi důkladně, ovšem získaný úvěr je po finanční stránce výhodnější, než-li ty, jaké nabízí nebankovní sektor. Bankovní úvěry mají nižší úrokové sazby a nižší RPSN u všech úvěrových produktů.

Půjčka před výplatou bez poplatků předem

Seriózní poskytovatel půjčky před výplatou ctí etická pravidla a klient tak získá přehledný produkt bez náznaku podvodu. Poskytnutí půjčky bez poplatků předem a bez nutnosti telefonních hovorů na předražené telefonní předvolby jsou základní znaky seriózní půjčky. Půjčka před výplatou patří mezi nejvyhledávanější půjčky na našem finančním trhu.

Získat rychlou půjčku ihned je snadné

Mnoho lidí nejčastěji vyhledává, i přes poměrně vysoké úrokové sazby a RPSN, rychlé půjčky do výplaty. Mezi lidmi vítězí jednoznačně menší částky na pokrytí neočekávaných výdajů, nebo na nákup zboží, které budou ihned užívat. Nabídka v této oblasti je poměrně pestrá, můžete využít povolené přečerpání běžného účtu, úvěr z kreditní karty anebo nebankovní půjčky, nabízené mnoha soukromými společnostmi.

Dostupné půjčky bez nahlížení do registru

Úvěrové registry mohou být postrachem mnoha žadatelů o úvěrové produkty. Jedná se o souhrn informací o platební morálce dlužníků, kteří neuhradili požadovanou částku v plné výši v požadovaném termínu. Úvěrové registry, které se také nazývají registry dlužníků, chrání bankovní i nebankovní subjekty proti neplatičům. Registry evidují negativní záznamy v případě nedodržování smluvního úvěrového vztahu, v registrech jsou ale také uvedeny informace tzv pozitivní. Věřitelé se z nich mohou dozvědět, jaké typy a jakou výši úvěru klient využívá, a zda pravidelně splácí, případně nesplácí své závazky. V registru se ocitne tedy každý, počínaje okamžikem, kdy žádá o úvěr. Tyto informace jsou zpřístupněny všem členům registru a na vyžádání také dlužníkům, o jejichž data se jedná. Uveřejnění informací v registru klient umožní svým podpisem v rámci uzavírání smluvních vztahů. Záznamy jsou v registru vedeny po celou dobu čerpání úvěru a poté ještě další čtyři roky.

Klady a zápory nebankovních půjček ihned

Lidé mohou žádat o půjčku buď v některé z mnoha bankovních institucí, nebo využít nebankovního soukromého zdroje. Veškeré bankovní úvěrové produkty vykazují nižší úrokové sazby a RPSN ve srovnání s těmi nebankovními, což je pro jejich klientelu finančně zajímavější. V dnešní době však určitá část lidí propadne bankovním sítem a na bankovní úvěr nedosáhne. Mohou to způsobit nepravidelné nebo nízké příjmy, přílišná daňová optimalizace u podnikatelů, případně záznamy v některém z úvěrových registrů dlužníků. Není však zaručeno, že každý nebankovní subjekt všechny zákazníky uspokojí, každá společnost má totiž pro schvalování a přidělování úvěrů jiné podmínky.

Solidní půjčku ženám na mateřské není snadné zajistit

V dnešní době na trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízí různé typy půjček a dalo by se říci, že v podstatě každý, kdo má v České republice trvalý pobyt, může půjčku získat. Nemusí to však být docela pravda. Například ženám na mateřské dovolené. Proč jsou nejvíce problémovými klienty právě ženy na mateřské?

Půjčka před výplatou 5000 Kč pro každého

Potřebujete velmi rychle menší finanční částku a nechce se Vám vyřizovat kontokorent nebo kreditní kartu? Využijte rychlé nebankovní půjčky. Vypůjčit si pár tisíc je někdy vhodným řešením na pokrytí nečekaných výdajů z rodinného rozpočtu, dokazují to i statistické údaje. Bankovní úvěr vyřídíte až od několika desítek tisíc korun, takto malé částky Vám banka nepůjčí.

Kurz naší měny vůči americkému dolaru v dubnu a květnu

Je tu nový měsíc a tedy i naše pravidelná rubrika o vývoji kurzu koruny oproti dolaru . V dubnu a květnu 2014 naše česká měna oproti dolaru oslabila. Jaké jsou důsledky takového oslabení koruny? Dozvíte se v článku.

Kurz naší české měny oproti libře v dubnu a květnu

Je tu opět naše pravidelná rubrika o pohybech kurzu koruny oproti libře v dubnu a květnu. V dubnu a květnu 2014 naše měna oproti libře oslabila. Jaké jsou důsledky takového oslabení koruny? Dozvíte se v článku.

Kdy si vzít nebankovní půjčku na směnku?

Směnka je v podstatě obchodovatelný cenný papír, jsou na něm uvedeny závazky dlužníka, které dluží majiteli směnky. Směnka je v podstatě úvěrový list s určitou částkou, kterou musí dlužník zaplatit ve stanovený den. Konkrétní podoba a forma směnky může být libovolná, musí ale splňovat veškeré právní náležitosti. Směnka musí být v písemné formě a může být vystavena klidně na papírové krabici. Ačkoliv může být směnka napsaná na cáru papíru, pokud splní všechny právní náležitosti a nic v ní nechybí ani nepřebývá, stane se v okamžiku podpisu dlužníkem platnou. Podpis dlužníka na směnce se notářsky neověřuje.

Půjčky pro lidi na Úřadu práce

Může se to stát i některému z Vás, v práci dostanete výpověď a uplyne několik měsíců, než si najdete nové zaměstnání. Ve stejné době se vám porouchá auto nebo přestane fungovat pračka, případně lednička, což jsou zásadní elektrospotřebiče v domácnosti. Může se také stát, že někdo z vaší rodiny onemocní a bude nutné platit další výdaje za léčení nebo pobyt v nemocnici. Tomu všemu je samozřejmě nejlepší předcházet a vytvořit si včas dostatečnou finanční rezervu. Někomu však finanční rezerva nemusí stačit a pokud nepomohou příbuzní nebo známí, zbývá už jen půjčka. Půjčování peněz je pochopitelně nejvýhodnější mezi příbuznými nebo mezi známými, kteří k Vám mají důvěru. Jestliže není možné zajistit potřebný obnos z těchto zdrojů, pak se můžete obrátit na nebankovní zdroje nebo bankovní instituce. Banku však může nezaměstnaný požádat pouze o omezenou výši kontokorentu (povoleného přečerpání běžného účtu). Nezaměstnaný nemá v bance na žádný klasický úvěr nárok.

Výhody a nevýhody nebankovních půjček

Nebankovní půjčky představují součást úvěrových služeb českého finančního trhu. Zahrnují dnes již stovky nebankovních společností, které poskytují půjčky, úvěry a hypotéky v rozdílném rozsahu a mnohdy i s rozdílnými smluvními podmínkami. Rozdílné podmínky jsou dány možnostmi poskytovatelů a také konkurencí v tržním systému. Někteří Vám dokážou nabídnout služby výhodné s únosnými úroky a RPSN, někdo by se dal směle označit za lichváře. Rozdílné mohou být i požadavky na klienty ohledně jejich bonity a také na zajištění úvěru. Mezi nebankovními subjekty najdete takové, které vyžadují potvrzení o příjmu, některé nebankovní půjčky sjednáte i bez prokázání příjmu. U někoho nepotřebujete prokazovat čistý registr dlužníků, někdo do registrů nahlíží a zohledňuje i uvalenou exekuci nebo nesplacené dluhy.

Jaké jsou podmínky půjčky pro problémové klienty?

Problémovým klientem na úvěrovém trhu můžeme rozumět člověka, kterému je z nějakého důvodu zamítnuta žádost o úvěr. Potíže se získáním úvěru mohou nastat hlavně v bankovní sféře a dokonce i u některých nebankovních soukromých zdrojů. Všechno je závislé na tom, jaké požadavky věřitel na své klienty stanovil.

Nebankovní rychlá půjčka

Co si představit pod pojmem rychlá půjčka? Zcela jistě kvalitní úvěrovou službu, která bude pro zákazníky přínosem pro její bleskové vyřízení s poskytnutím obnosu již do několika hodin, a to bez zbytečného papírování. Řada zájemců o půjčku totiž vyžaduje peníze co nejrychleji, pokud možno ještě v tentýž den, a to bez zdlouhavého vysedávání na pobočkách.

Hypotéka bez dokládání příjmu se zástavou nemovitosti

Hypoteční úvěr patří mezi běžné úvěrové produkty na našem trhu. Dnes existuje na trhu buď klasická hypotéka, nebo hypotéka bez doložení příjmu. Kromě hypotečního úvěru se nabízí i úvěr ze stavebního spoření. Stavební spořitelny i banky vždy vyžadují po svých klientech doložení mnoha osobních dokumentů a především potvrzení o příjmu. Jsou mezi námi i tací, kteří svůj příjem nebo daňové přiznání nechtějí nikde zveřejňovat, je možné i tehdy žádat o hypoteční úvěr? Pro tyto případy existuje i tzv. nebankovní hypotéka bez potvrzení příjmu.

Nebankovní online půjčka každému

Právě rychlé nebankovní půjčky jsou podle statistických průzkumů jedny z nejoblíbenějších. Dnes řada lidí nedosáhne na bankovní úvěr a proto volí dostupný úvěrový produkt v nebankovní sféře. Velmi využívaným nebankovním produktem jsou nebankovní spotřebitelské úvěry, zde je ale nutné obvykle dokládat svůj příjem. Na nejvyšším stupni pomyslného žebříčku popularity však stojí rychlá online půjčka do výplaty.

Úvěrové možnosti stavebního spoření

Stavební spoření se řadí k nejprůhlednějším finančním produktům, přičemž většina z nás má s ním nějakou přímou zkušenost. Jak tedy co nejvýhodněji spořit a využít výhod, které stavební spoření nabízí?

Půjčka 10000 Kč ihned bez potvrzení příjmu

Půjčky deset tisíc korun jsou jakýmsi rozhraním mezi menšími a středně velkými půjčkami. Pro někoho může představovat menší půjčku, kterou snadno dokáže splatit jednorázově nebo ve dvou splátkách z další výplaty. Pro někoho je důležité naopak vytvořit splátkový kalendář s nižšími splátkami. Půjčka 10000 Kč ihned může spadat i do kategorie spotřebitelských úvěrů.

Jak vybrat vhodný úvěr?

Co je základem veškerých smluvních úvěrových vztahů, je obezřetnost při výběru vhodného věřitele. Jestliže skutečně peníze potřebujete půjčit, měli byste si zjistit co nejvíce informací.

Malá půjčka 1000 Kč ihned bez zástavy

Půjčka v hodnotě tisíc korun vypadá docela zvláštně, ale ve skutečnosti jsou takovéto mikropůjčky velice oblíbené a využívané. Půjčka 1000 Kč ihned řeší drobný finanční nedostatek malou finanční záplatou. Důvodů, proč zažádat o pouhých 1000 korun, může být nespočet. Jedním z důvodů může být jen pouhý fakt, že jsme nevyšli z výplaty. Půjčka se může hodit i tehdy, chceme-li zakoupit nějakou věc za akční cenu a schází nám pár stokorun. Zboží tak můžete začít ihned užívat, bez čekání do další výplaty, a co přeplatíte za půjčku, to vyrovná akční cena výrobku. Další výhodou této půjčky je její využití na cokoliv, věřitele nebude zajímat, na co peníze použijete. Malé půjčky od několika stovek korun do několika tisíc nazýváme půjčky do výplaty. Malou finanční částku zaplatíte věřiteli pak z další výplaty jednorázově. Splatnost půjčky si můžete také nechat prodloužit, ale musíte počítat s tím, že se tím půjčka zbytečně prodraží.

Škody na majetku a pojištění proti živelným pohromám

Každý sedmý z nás již v minulosti řešil škodu na majetku, kterou způsobil některý z přírodních živlů. Co se týče alespoň zprostředkované zkušenosti, tu má téměř 80 procent Čechů. Pojistná ochrana ale není i přes tato varovná data v naší zemi dostačující. Když už k nějakému přírodnímu živlu dojde a vzniknou na majetku značné škody, jen polovina z tohoto majetku je pojištěná. Jedním z viníků je i nedostatečná informovanost veřejnosti o pojistitelných rizicích, tedy velmi nízká gramotnost Čechů, co se pojištění týče.

Daň z nemovitých věcí plaťte v řádném termínu

Daň z nemovitosti musíte letos (v roce 214) zaplatit nejpozději v pondělí 2. června. Název tohoto daňového poplatku podle novely zákona zní daň z nemovitých věcí, princip platby daně však zůstal stejný. Obdržíte od Finanční správy složenku s příslušnou částkou. Jestliže částka daně bude přesahovat 5000 Kč, je možné platbu rozdělit do dvou splátek. Zaplatit ji samozřejmě můžete i najednou.

Snadno dostupná nebankovní půjčka na směnku

Půjčka na směnku patří mezi standardní úvěrové produkty. Tento typ půjčky byl naprosto běžný již za první republiky, dnes ji využívají firmy v rámci obchodních vztahů a půjčují si i jednotlivci. Platí zde ale trochu odlišné podmínky a pravidla, než jaká jsou u klasických spotřebitelských úvěrů. Od klasických bankovních či nebankovních úvěrů se liší tím, že se nesplácí v pravidelných splátkách podle splátkového kalendáře, nýbrž jednorázově na konci dohodnuté doby splatnosti. Odpadají tedy pevně stanovené termíny splátek, úroky, různé sankční poplatky a další náležitosti. Půjčka na směnku je obvykle žadatelům vyplácena v hotovosti. Tím se v zásadě odlišují od nebankovních půjček online, které veškeré operace od vyhodnocení žádosti až po předání peněz převodem na účet provádí automatizovaně.

Rychlá a dostupná půjčka 5000 Kč ihned

Půjčku v hodnotě kolem pěti tisíc korun řadíme k nejvyužívanějším. Pět tisíc není pro většinu lidí problém z další výplaty zaplatit, na takovou půjčku lidé zkrátka stačí. Hrozí tím pádem minimální riziko, že by nebylo možné půjčku v plné výši a včas splatit. Půjčka 5000 Kč ihned je ke všemu většině žadatelů dostupná. Zažádat o ní můžete některou ze stovek nebankovních společností, které na našem trhu působí. Půjčka nebývá ničím zajištěna, stačí Vám k jejímu vyřízení jen občanský průkaz, případně ještě nějaký druhý doklad k ověření totožnosti. Nic jiného po Vás vyžadováno nebude. Není nutné dokládat potvrzení o příjmu, čistý úvěrový rejstřík a nepotřebujete ani spoludlužníka nebo ručitele. Samozřejmě nehrozí ani zástava majetku nebo nemovitosti. Každý seriózní poskytovatel uvádí výši RPSN a úrokové sazby a hlavně celkovou dlužnou částku. Pak je tedy poměrně jednoduché spočítat, zda z další výplaty po odečtení nákladů na živobytí budu schopen celou zapůjčenou částku zaplatit. Půjčku mohou využít i lidé, kterým je vyplácena podpora v nezaměstnanosti, důchodci, studenti na brigádách, nebo lidé s nižšími příjmy.

Nebankovní půjčky nonstop bez příjmu a registru

Finanční úvěrový trh dnes nabízí půjčky buď klasické bankovní, nebo od nebankovních soukromých investorů. Nebankovní sféra není regulována Českou národní bankou a tvoří konkurence schopný prvek jednak v rámci nebankovních společností, ale především bankovnímu sektoru. Nebankovní subjekty Vám dnes mohou nabídnout široký rozsah půjček od nebankovních hypoték kolem pěti milionů, až po mikropůjčky v hodnotě několika stovek korun. Kromě mnoha typů půjček je také pestrý výběr z velkého množství nebankovních zdrojů, které od svých klientů vyžadují v mnoha případech odlišné požadavky.

Buďte obezřetní u výpovědi povinného ručení

Povinné ručení je povinností ze zákona, kterou musí dodržovat všichni majitelé osobních automobilů i motocyklů. I přesto, že se řada z nás považuje za dobré a pozorné řidiče, dnešní hustý automobilový provoz a složitější dopravní situace mohou být příčinou dopravních nehod. Na té se může podepíše i únava řidiče, případně rozptylování pozornosti spolujezdcem, a celá řada jiných faktorů. Nehodu může způsobit i zatížená psychika stresovými faktory v zaměstnání, či v rodině.

Půjčka 20000 Kč ihned dostupná i pro dlužníky

Půjčky 20000 Kč již spadají do kategorie středně velkých půjček a úvěrů. Tolik peněz si můžete půjčit jak z nebankovního soukromého zdroje, tak i prostřednictvím klasického bankovního úvěru. Ovšem pokud je to jen trochu možné, je lepší našetřit a nepůjčovat si vůbec. V zásadě je rozumnější pár měsíců počkat, částku za tu dobu našetřit a uhradit ji pak z vlastních úspor. Žádná půjčka, i ta nejvýhodnější, není zdarma. Jestliže je ale Vaše situace taková, že je opravdu nutné ji řešit půjčkou, máte v zásadě dvě možnosti.

Online půjčka i pro studenty

Se službami online se setkáváte v dnešní době v podstatě na každém kroku. Online znamená v tomto případě okamžité zahájení vyřizování žádosti. Půjčka online je půjčkou, o kterou požádáte přes internet pomocí rychlého tzv. online schvalovacího procesu.

Úroky na spořících účtech se propadají

Na začátku roku 2013 odstartoval postupný propad úroků na spořících účtech. Odhaduje se, že úroková sazba se bude snižovat do roku 2015. Dle vize některých odborníků by se měla ustálit na hodnotě 0,7 procenta. V žádném případě nepočítejte s tím, že úroky rychle porostou, jako nějakým máchnutím kouzelného proutku. Klesá zájem bank o peníze střadatelů, banky raději budou lákat klienty na založení běžného účtu. Banky by nejraději nabízely svým klientům spotřebitelský úvěr nebo hypotéku. Strategie bankéřů se nyní upíná na nové klienty s běžným účtem, kterým mohou nabídnout rozmanité úvěrové služby. Domnívají se, že tito klienti se k využívání výhodných úvěrů budou lépe přesvědčovat.

Kdo si může dovolit půjčku?

Půjčky dnes neodmyslitelně patří k našemu životu. Úvěrový trh zaujímá mnoho různých druhů půjček, od milionových hypoték, až po mikročástky několika stokorun.

Bankovní a nebankovní úvěry a půjčky

Všechny bankovní služby, a k nim patří pochopitelně i úvěry, patří na našem finančním trhu k těm nejbezpečnějším. Nemůže Vás zde ohrozit žádný podvodník, který profituje na důvěřivých a špatně informovaných zákaznících. V bankách nefigurují ani žádné skryté poplatky nebo poplatky předem, veškeré platby jsou uvedeny v přehledném sazebníku. Při žádosti o bankovní úvěr se také nemusí volat na žádné předražené telefonní linky. Jestliže budete v kterékoliv bance žádat o úvěr, máte v podstatě jistotu, že se nestanete obětí nějakého podvodu, a že s Vámi budou úředníci jednat seriózním způsobem. Bankovním subjektům hodně záleží na tom, aby jejich zákazníci sáhli po některé nabídce úvěru, který je zajímavý především z finančního hlediska. Obecně lze říci, že všechny nebankovní půjčky jsou dražší, nežli stejný typ bankovního úvěru. V poslední době se ale bankovním úvěrům některé renomované velké nebankovní společnosti začínají rovnat.

Výhody a nevýhody půjček a úvěrů

Půjčky a úvěry jsou součástí finančních služeb již mnohá staletí. Zatímco princip půjčování peněz zůstal stejný, v závislosti na technickém pokroku se změnila technologie a forma půjček. Objevují se na úvěrovém trhu i nové půjčky, jako například online půjčka, SMS půjčka nebo rychlá půjčka na účet. Ve finančních problémech se dnes ocitá řada lidí a půjčka pak bývá nezbytným, ovšem účinným řešením.

Jsou poplatky za vedení úvěrového účtu absurdní?

Pryč je doba, kdy banky účtovaly plošně za vedení úvěrového účtu kolem 200 korun. Řada klientů bankovních domů jim dala jasně najevo, že s vysokými poplatky za vedení úvěru nesouhlasí. Na druhé straně banky zrušením přímých poplatků za vedení úvěrového účtu o své zisky nepřijdou, ty si zajistí jinak. Žádná z bank po přívalu žalob a po zrušení poplatků za vedení úvěru nezkrachovala. Ba právě naopak, předhánějí se navzájem nově vznikajícími slevovými programy a důvtipnými bonusy. Jsou to například sjednání dalšího úvěru v rámci prémie pro věrné klienty, slevy na úrocích, bezplatné odhady nemovitostí.

Výhodná půjčka pro všechny

Půjčit si v dnešní době menší obnos může dovolit téměř každý. Menší obnos si můžete vypůjčit velmi snadno a rychle i bez prokazování bonity, u některého z nebankovních soukromých finančních zdrojů. Současný úvěrový trh je bohatě zastoupen soukromými finančními zdroji, které dokážou uspokojit velký okruh zájemců. K nejvíce oblíbeným půjčkám se řadí hlavně ty krátkodobé. Jsou to takzvané půjčky do výplaty. Tato drobná, rychlá půjčka pro každého je zaplacena obvykle jednorázově, a to v termínu nejbližší výplaty.

Okamžité půjčky bez omezení

Samotný název napoví, že největší výhodou okamžité půjčky je její rychlé sjednání, včetně rychlého poskytnutí potřebných finančních prostředků. Jsou mnohé události, které vyžadují rychlé řešení, a pokud nemáte potřebné peníze našetřené, můžete sáhnout po rychlé půjčce.

Půjčka 2000 Kč ihned na cokoliv

Tyto typy půjček se řadí mezi nejvyhledávanější úvěrové produkty dnešní doby. Říká se jim také někdy Finské půjčky, půjčky do výplaty nebo mikropůjčky. Půjčka 2000 Kč ihned původně vznikla ve Skandinávii, odtud tedy pochází onen název Finská půjčka.

Půjčky bez registru pro problémové klienty

Úvěrové registry především chrání registrované věřitele před problémovými klienty. V České republice působí Centrální registr dlužníků, Zájmové sdružení právnických osob Solus, Bankovní registr klientských informací, Centrální registr úvěrů pod správou ČNB a Nebankovní registr klientských informací.

Dostupná půjčka před výplatou 1000 Kč

Půjčky před výplatou se na našem úvěrovém trhu objevily poměrně nedávno. Mezi zákazníky si našly největší oblibu a patří k nejvyhledávanějším. Mají totiž řadu výhod a jsou velmi využívané i přes jejich vyšší cenu.

Nebankovní půjčky od soukromníka

Půjčky a úvěry dělíme podle typu poskytovatele na nebankovní a bankovní. A každá půjčka má svoje pro a proti. V podstatě neexistuje ideální půjčka se samými výhodami. V čem se tedy jednotlivé půjčky liší?

Nebankovní půjčky a jejich přednosti

Nebankovní půjčky mají oproti těm bankovním celou řadu výhod. Jaké jsou to výhody a jaké mají nevýhody?

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín