Předčasné splacení bez poplatků

Pokud se Vám sejde více peněz pohromadě, tak můžete naráz doplatit celý váš dluh. U většiny společností za doplacení nejste nijak sankcionování. Doplatíte půjčku zcela zdarma.


Jsou okamžiky v životě, kdy se k Vám dostane větší množství peněz. Až už se jedná o dědictví, výhru, nové zaměstnání nebo jakýmkoliv jiným způsobem. Najednou máte možnost zbavit se veškerých nebo alespoň části dluhů. Řada společností, od kterých si lidé nechávají sloučit půjčky, a kterým nyní třeba dluh splácíte, nabízejí možnost splatit své závazky předčasně. A zdarma! Než využijete služeb konsolidace, tak si zjistěte, jaké služby nabízejí. Předčasné splacení se vždy hodí, protože díky němu můžete na úrocích ušetřit nemalé peníze.

Čtěte také!
Ohlasy spokojených klientů:

Než jsem využila službu sloučení půjček, tak jsem měla velké problémy s pravidelným splácením. Po konsolidaci splácím místo 2450 Kč měsíčně pouze 1986 Kč! Teďka zvládám své závazky splácet včas a ještě ušetřím pár desetin procent na úrocích.

Díky, Janča.

Využil jsem půjčky bez registru s možností předčasného splacení, protože jsem věděl, že za rok mi dojde dědictví. Půjčku jsem bez poplatku doplatil a nyní žiji bez dluhů.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín