Odložení splátek? Žádný problém.

Máte nečekané výdaje, stěhujete se nebo jste přišli náhle o zdroj příjmů? Nepanikařte, většina společností Vás podrží a splátky odloží. Může se to stát každému, i Vám, proto máte pár možností si splátku zkrátka a jednoduše odložit na později.

Jsme pouze lidé, ne stroje, tudíž i finanční společnosti myslí na případy, kdy člověku nevyjdou peníze, protože měl nečekané výdaje, přišel o práci, popřípadě se stěhuje a daný měsíc nemá žádný zdroj příjmů. Řada společností tedy nabízí možnost odložení splátek. Dokonce nezaplatíte ani žádné poplatky. Pokud i Vy budete nuceni odložit splátku, protože nebudete mít na její uhrazení, tak se hlavně se společností spojte a domluvte se. Pokud o odložení nepožádáte, tak to bude bráno jako neuhrazená splátka, za což můžete být sankcionováni a zapíšete se jako „neplatič“. Pokud by se situace opakovala vícekrát, tak celá věc může dospět k tomu, že společnost na Vás pošle exekuci. Ovšem pokud celou situaci budete aktivně řešit, tak se s Vámi velice rádi domluví a pokusí se Vám vyjít vstříc.

Čtěte také!
Ohlasy spokojených klientů:

Než jsem využila službu sloučení půjček, tak jsem měla velké problémy s pravidelným splácením. Po konsolidaci splácím místo 2450 Kč měsíčně pouze 1986 Kč! Teďka zvládám své závazky splácet včas a ještě ušetřím pár desetin procent na úrocích.

Díky, Janča.

Před pár lety jsem chtěl novou televizi a nechal jsem se zlákat nabídkou půjčky ihned. Ukázalo se, že nabídka není vůbec tak lákavá, přičemž penále s úrokem naskakovaly rychleji než jsem zvládal splácet. Proto jsem využil skvělou službu sloučení půjček, kde jsem se domluvil i na odložená splátek.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín