Konsolidace i bez doložení příjmů a registru

Finanční společnosti jdou s dobou a snaží se procesy zrychlovat a zjednodušovat. Nyní u většiny společností zvládnete sloučení půjček i bez doložení přehledu vašich příjmů!


Ne každému se musí v práci vždy dařit nebo mít veškeré příjmy přiznané „na papíře“. Ovšem finanční společnosti se snaží být ke svým klientům velkorysí a důvěřovat jim, proto nabízejí možnost sloučit půjčky i bez toho, aniž byste museli dokládat přehled vašich příjmů. Tento krok je veřejností velice vítaný a otevřel dveře tisům lidí, kteří si nyní bez starostí mohou zažádat o konsolidaci půjček. I s malými měsíčními příjmy jsou společnosti připraveny a ochotny nabídnout to nejlepší řešení. Už neváhejte ani minutu!
Čtěte také:
Ohlasy spokojených klientů:

Než jsem využila službu sloučení půjček, tak jsem měla velké problémy s pravidelným splácením. Po konsolidaci splácím místo 2450 Kč měsíčně pouze 1986 Kč! Teďka zvládám své závazky splácet včas a ještě ušetřím pár desetin procent na úrocích.

Díky, Janča.

Půjčka do výplaty mě přivedla do slepé uličky, z které mě pomohla až konsolidace. Vzhledem k tomu, že jsem měl v minulosti nějaké problémy s dluhy, tak jsem v registru, ovšem to naštěstí nezabránilo firmě, aby mě zkonsolidovala stávající závazky v podobě dluhů.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín