Vysokým splátkám je konec

Nevyhovuje Vám výše splátek? Není nic jednoduššího než využit službu sloučení půjček a nastavit si výši měsíčních splátek dle vašich možností. Ptáte se: Jak na to?

Jsou chvíle, kdy potřebujete nutně peníze a ne vždy řešíte výši úroku a měsíčních splátek. S odstupem času zjistíte, že Vám tyto podmínky nevyhovují, ale při pohledu na podepsanou smlouvu pokrčíte rameny se slovy „bohužel, je to podepsaný“. Díky konsolidaci půjček můžete všechny vaše půjčky (úvěry) sloučit dohromady a domluvit si lepší podmínky. Budete jednat pouze s jednou společností, tudíž vše bude jednodušší a rychlejší. Zpravidla takové sloučení půjček vám ušetří na měsíčních splátkách několik set až tisíc korun. Záleží na výši celé částky. Rozlučte se každý měsíc s několika složenkami a vysokými splátkami! Po sloučení pouze jedna složenka a výhodná splátka.

Čtete také!
Ohlasy spokojených klientů:

Než jsem využila službu sloučení půjček, tak jsem měla velké problémy s pravidelným splácením. Po konsolidaci splácím místo 2450 Kč měsíčně pouze 1986 Kč! Teďka zvládám své závazky splácet včas a ještě ušetřím pár desetin procent na úrocích.

Díky, Janča.

V minulosti jsem využila typ půjčky tzv. rychlá půjčka, díky čemuž jsem se dostala do velkých potíží a výše splátek začala být neúnosná. Musela jsem využít sloučení půjček. Díky této možnosti zvládám splácet mé závazky a dluh klesá.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín