Proč využít službu sloučení půjček?

Vzali jste si více než jednu půjčku? Nestíháte včas splácet všechny vaše závazky a máte toho nad hlavu? Řekněte STOP! Využijte službu sloučení půjček (konsolidace), díky které budete mít všechny Vaše úvěry sloučeny pod jedním, díky čemuž můžete ušetřit nemalé peníze a nervy! Nečekejte již ani minutu a nastavte si splátky dle vašich možností.

Sloučení půjček nebo-li konsolidace půjček je služba, kterou poskytují jak bankovní, tak i nebankovní společnosti, za účelem pomoci lidem, kteří si půjčili peníze u různých společností a nyní jim musí platit, často nevýhodné a vysoké, měsíční splátky. Sloučení půjček řeší hned několik problémů, do kterých se člověk s několika půjčkami dostane. Prvním problémem je výše úroku, která je u každé společnosti jiná a člověk, který platí splátky hned několika společnostem, každý měsíc přichází o několik set nebo i tisíce korun než člověk, který si nechá všechny své závazky sloučit do jednoho. Další nesmírnou výhodou je to, že vám ubude papírování. Vše máte přehledně u jedné společnosti, se kterou se domluvíte na měsíční výši splátek podle toho, jaké jsou vaše finanční možnosti. Měsíční splátka se tedy po sloučení půjček sníží a vám i vaši rodině se značně uleví.

Čtěte také!
Ohlasy spokojených klientů:

Než jsem využila službu sloučení půjček, tak jsem měla velké problémy s pravidelným splácením. Po konsolidaci splácím místo 2450 Kč měsíčně pouze 1986 Kč! Teďka zvládám své závazky splácet včas a ještě ušetřím pár desetin procent na úrocích.

Díky, Janča.

Chybělo mě pár tisíc na doplatek za plyn. Výplatu jsem měla dostat za týden, ale plynárny nepočkají, proto jsem požádala o půjčku. Půjčka před výplatou byla vyřízena velice rychle. Ovšem co se nestalo. Za týden jsem přišla o práci a své dvě půjčky jsem již nezvládala splácet. Požádala jsem o konsolidace půjček, abych je mohla splácet v jedné splátce z podpory v nezaměstnanosti.

Konsolidace půjček - kalkulačka

Pokud přemýšlíte nad konsolidací půjček a poohlížíte se po internetu, tak zjistíte, že společností, které tuto službu nabízejí, je jako hub po dešti. Buďte při výběru opatrní, protože se může lehce stát, že namísto zjednodušení a snížení splátek se dostanete kvůli podvodníkům do problémů, které mohou skončit exekucí. Řada společností vytvořila užitečný nástroj, díky kterému si můžete udělat představu, jak moc je jejich nabídka výhodná a porovnat ji s konkurencí. Jedná se o tzv. konsolidace půjček kalkulačka, kam zadáte základní hodnoty, na základě kterých obdržíte nabídku, kterou Vám mohou vypracovat a zrealizovat.

Celý článek
Magazín